Kurz základů víry

Kurz je určen vážným zájemcům o přípravu k tzv. iniciačním svátostem církve, to znamená ke křtu a zároveň k biřmování (pro dosud nepokřtěné dospělé) a pouze k biřmování (pro již pokřtěné dospělé). Kurz je vhodný i pro ty, kdo přicházejí z jiných církví. Příprava trvá jeden a půl roku. Nový kurz se otevírá v úterý 8. října 2019 v 19 hodin. Na tento kurz se není třeba nijak předem přihlašovat, stačí se dostavit na úvodní schůzku.

Vedle výše uvedeného programu se každoročně otevírá zkrácený půlroční kurz přípravy na svátost biřmování pro dospělé praktikující katolíky, kteří  pravidelně docházejí ke svátostem. Nejbližší kurz proběhne od října 2019 do velikonoc 2020. Zájemci o bližší informace o tento program ať vyplní kontaktní formulář ZDE a dostaví se na úvodní schůzku 8. října 2019 v 19:00 hodin.

Obecné informace o kurzech: Martin Staněk stanek@farnostsalvator.cz
Místem konání kurzů je sakristie kostela Nejsvětějšího Salvátora  (kudy do sakristie)