Články

KURZ ZÁKLADŮ VÍRY 2023 - 2025

Aktuality, Základy víry | Martin Staněk | 10.10.2023 19:00

Kurz je určen vážným zájemcům o přípravu k tzv. iniciačním svátostem církve, to znamená ke křtu a zároveň k biřmování (pro dosud nepokřtěné dospělé) a pouze k biřmování (pro již pokřtěné dospělé, kterým se nedostalo žádné náboženské praxe nebo jsou konvertité). Kurz je vhodný i pro ty, kdo přicházejí z jiných církví. Příprava trvá jeden a půl roku.
Nový kurz se otevírá 10. října 2023. Všechny přednášky se konají vždy v úterý od 19.00 v sakristii kostela. KUDY DO SAKRISTIE?


Vedle výše uvedeného programu se každoročně otevírá zkrácený půlroční kurz přípravy na svátost biřmování pro dospělé již praktikující katolíky, kteří pravidelně docházejí ke svátostem. Nejbližší kurz se otevírá 10. října 2023. Více informací podá Adéla Muchová - [email protected].
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ PRO RYCHLÉ BIŘMOVANCE

 
následující přednášky a další setkání:  viz SYLLABUS

 
 
speciální dotazy:  Martin Staněk [email protected]  tel.: 222 221 339
 
........................................................................................................
 
 

Související články

Komentáře