Články

Odkud jdeme a kam: bilanční setkání farnosti, neděle 16.6. od 21.00

Aktuality | Marta Mills | 16.6.2019 21:00

Odkud jdem a kam
Neděle 16. 6. od 21.00 v sakristii

V rámci zlepšování komunikace uvnitř farnosti srdečně zveme opět všechny farníky, návštěvníky i zaměstnance, dobrovolníky i donátory,… a zkrátka všechny, komu leží osud naší farnosti na srdci, k druhému výročnímu setkání - bilanční schůzce, či jak tuto událost nazvat.

Rádi bychom se společně ohlédli za farními aktivitami letošního akademického roku, nastínili ekonomickou bilanci, zvláště ve světle probíhajících projektů, spolufinancovaných farníky, a také se zeptali na názory vás, kteří tvoříte onu pomyslnou velkou rodinu kolem našeho kostela u Karlova mostu. 
Těšíme se na setkání s vámi.

Vaši Tomáš Halík, Petr Vacík, Martin Staněk a farní tým

Program:
- prezentace událostí a akcí ve farnosti v akademickém roce 2018/2019
- hospodaření farnosti v kalendářním roce 2018
- vize pro příští akademický rok
- debata, dotazy, diskuse

S případnými dotazy se obracejte na Martina Staňka

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2016/2017

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2017/2018

Související články

Komentáře