Články

Benefiční koncerty Salvátorské scholy a Orchestru a sboru Univerzity Karlovy

Nezařazeno | Marta Mills | 6.1.2016 20:00

 

V adventím čase se v našem kostele odehrály dva tradiční koncerty: koncert Salvátorské scholy a Orchestru a sboru Univerzity Karlovy. Oba koncerty byly benefiční a ve spolupráci s Člověkem v tísni byl výtěžek určen na sbírku "Skutečná pomoc". Finanční prostředky této sbírky pomáhají v nejchudších zemích v oblastech školství, zdravotnictví a infrastruktury. 

Oba koncerty proběhly v krásné atmosféře Adventu, za hojné účasti (nejen) našich farníků a pro mnohé byly hudebním zážitkem. Tímto Salvátorské schole v čele s Evou Filipovou a Orchestru a sboru UK v čele s Haigem Utidjianem ještě jednou děkujeme. A také děkujeme vám všem, kteří jste na sbírku přispěli. Díky vám se vybralo 30 608 kč!

 

 

 

 

Související články

Komentáře