Články

Slavnostní zahájení akad. roku 2019/2020

Aktuality | Veronika Mynaříková | 1.10.2019 18:00

Běžný provoz naší farnosti ožívá po prázdninách v úterý 1. října slavnostní bohoslužbou Veni Creator od 18 hod., kterou hudebně doprovodí Salvátorská schola (Veni Creator Spiritus - To nejlepší z 2018/2019). Mši sv. celebruje Mons. Tomáš Halík, koncelebrují další kněží pražské arcidiecéze.  Po mši následuje neformální setkání na Studentském nádvoří Klementina, kde slavnostní atmosféru doprovodí skupina Mantaban. Na setkání bude zajištěno ze strany farnosti pití v podobě dobrého vína.

Účastníky bohoslužby bychom chtěli  požádat o přinesení občerstvení – postačí i malé množství. Také si prosím  přineste s sebou vlastní hrnek nebo sklenku – eliminujeme tak nákup
plastikových kelímků. Všechny srdečně zveme!


K zahájení kurzu Základy víry se sejdeme v úterý 8.10. v 19 hod. v sakristii.

Čtvrteční adorace s možností svátosti smíření nebo duchovního rozhovoru
začínají 3. října, od 19 hod.

Úterní mše sv. začínají v 18 hod., nedělní odpolední počínaje 6.10. ve 14 hod.

 

 

 

 Záznam "programového" kázání k poslechu v audioarchivu

Související články

Veronika Mynaříková

Komentáře