Články

Knižní novinky našich kněží

Aktuality | Kateřina Černá | 1.5.2024 12:00

Během letošního jara vydali všichni naši kněží nové knihy. Jako první vyšla publikace Samuela Prívary SJ a Mirky Veselkové Svoboda místo strachu z promeškání aneb FOMO jinak. Následovala nová kniha zamyšlení Tomáše Halíka Dopisy papeži: Povzbuzení na nové cesty s obálkou malíře Patrika Hábla a nakonec vyšla i očekávaná kniha rozhovorů novinářky Renaty Kalenské s Markem Orko Váchou Když za nás Bůh netahá kaštany z ohně.

Z mediálních ohlasů:
recenze knihy Tomáše Halíka Dopisy papeži od Zdeňka A. Emingera
recenze Dopisů papeži od Aleny Scheinostové

recenze knihy Když za nás Bůh netahá kaštany z ohně od Aleny Scheinostové

rozhovor s Miroslavou Veselkovou o knize Svoboda místo strachu z promeškání

 

 

Související články

Kateřina Černá

Komentáře