Ekumenická modlitba ke Dni Země 23. 4. 2024

Aktuality | Martin Staněk | 23.4.2024 18:00

Ekologická sekce České křesťanské akademie pořádá ve spolupráci s naší farností v úterý 23. dubna od 18 hodin ekumenickou modlitbu u příležitosti Dni Země.
Předsedat bude sestra Denisa Červenková CSTF, kazatelem bude br. Petr Pivoňka, farář sboru Církve českobratrské evangelické v Brandýse nad Labem. Bohoslužbu hudebně doprovodí vokální uskupení Ché Effetti. Dalším hostem bude Stanislava Veselková, farářka v Obci křesťanů v Praze a Č. Budějovicích.
Setkání zorganizovali za Akademickou farnost Martin Staněk a za ekumenické křesťanské společenství na Přírodovědecké fakultě UK prof. Katarína Holcová.

Po setkání v kostele vás zveme do sakristie na debatu o ekumenických vztazích se s. Denisou Červenkovou, našimi hosty a Mons. Tomášem Halíkem.

Z ekumenických bohoslužeb a diskusí v minulých letech: