Články

Kurz meditace pro studenty a zaměstnance UK

Duchovní cvičení a rekolekce | Kateřina Černá | 27.2.2023 14:00

Kolín - Pastorální teoložka Adéla Muchová a bosý karmelitán Pavel Pola OCD doprovodí v Kolínském klášteře meditační kurz (27. 2. - 1. 3. 2023) určený zejména pro studenty a zaměstnance Univerzity Karlovy.

Zveme vás na kurz, který nabídne praktické uvedení do meditace jako praxe bdělé a laskavé pozornosti. Bdělá a laskavá pozornost může přispět k celkovému osobnímu rozvoji. Kurz je vhodný i pro úplné začátečníky a je otevřen všem studentům a zaměstnancům UK bez ohledu na vztah k náboženství. Způsob meditace bude vycházet z křesťanské tradice, ale bude čerpat inspiraci i z jiných duchovních směrů. Součástí kurzu bude teoretické zarámování a především praktický úvod a společná meditační praxe. Část programu bude probíhat v tichu.
Kurz pořádá kolínský klášter ve spolupráci s Centrem péče o duši.

Doprovází: Adéla Muchová a Pavel Pola OCD

Cena kurzu (dotovaná):
Na dvoulůžkovém pokoji - 800,- Kč
Na jednolůžkovém pokoji - 1800,- Kč

Kurz je dotován z fondů UK a ostatním zájemcům bude nabídnuto místo v případě, že studenti a zaměstnanci UK nezaplní zcela kapacitu kurzu.
Přihláška

Foto: archiv Kolínského kláštera

 

Související články

Kateřina Černá

Komentáře