Články

Televize Noe hledá řidiče

Aktuality | Kateřina Černá | 21.9.2022 07:00

Pražská redakce televize Noe shání ochotné řidiče k pravidelné či jen občasné výpomoci, kteří by svým autem zajistili dopravu účastníků přímých přenosů. Ty se konají ve studiu televize Noe v Břvích (Hostivice). Přímé přenosy z Břví jsou pravidelně v pondělí a pátek večer. Moderátory i hosty pořadů je nutné dopravit z různých částí Prahy do studia v Břvích a po pořadu zpět do místa bydliště. Kromě finanční odměny tato pomoc nabízí také nevšední setkání s osobnostmi nejrůznějších oborů a to včetně takových kapacit jako jsou Tomáš Halík, Marek Orko Vácha či Tomáš Petráček :-) Pro více informací prosím pište či volejte. 

Kontakt: Lukáš Jirsa, vedoucí pražské redakce televize Noe
tel: 734 526 193, [email protected]

 

Související články

Kateřina Černá

Komentáře