Články

Úzkost v době krize - přednáška Mgr. Šlemínové

Aktuality | Kateřina Černá | 13.6.2022 18:00

ÚZKOST V DOBĚ KRIZE. DOPORUČENÍ PRO UDRŽENÍ MENTÁLNÍHO ZDRAVÍ.

Přednáška homeopatky a terapeutky Margarety Šlemínové s praktickými doporučeními pro udržení mentálního zdraví.
základy první pomoci a svépomoci (v případě potíží)
- základy prevence a budování resilisence
- jak poznám, že už to sám nezvládnu a je potřeba vyhledat pomoc (základy diagnostiky)
- základní lifestylová opatření pro udržitelné fungování v dlouhodobé zátěži
- Otázky a odpovědi

Pondělí 13. června 2022 od 18.00. Sakristie kostela Nejsv. Salvátora. Od 16.30 tamtéž se nabízí možnost bezplatné individuální konzultace před přednáškou, zájemci nechť se předem domluví na e-mailu: [email protected].

Mgr. Margareta Šlemínová

V současnosti vede soukromou poradenskou praxi, vzdělání získala na PedF UK v Praze a na University of Amsterdam. Absolvovala kromě jiného psychoterapeutický výcvik a výcvik v diagnostice. Je členkou britské profesní komory Society of Homeopaths. Pracovala jako terapeut ve Středisku pro rodinu a mezilidské vztahy v Liberci, jako terapeut v krizové intervenci a vyučovala na vysoké škole. Spolupracuje s kolegy v rodinné terapii, psychosomatice a vzdělávání.

Rozhovory s Margaret Šlemínovou v podcastu Na vlně zdraví:
Srpen 2021 - 1.část - 2.část ; Březen 2022 - Strach a úzkost

Související články

Kateřina Černá

Komentáře