Mše sv. za dobrodince 27.6. 2021

Aktuality | Martin Staněk | 27.6.2021 20:00

V neděli 27. června od 20 hodin budeme slavit mši sv. za všechny dobrodince a podporovatele naší farnosti.
Jedná se o mši sv. na poděkování za vaši podporu morální i hmotnou jak v minulosti, tak zejména v posledním obtížném, pandemickém roce.
Mši sv. bude celebrovat Mons. Tomáš Halík.

Rádi bychom tímto poděkovali všem za udržení farnosti nad vodou v době tzv. "bezpříjmové", kdy jsme přišli jednak o veškeré příjmy komerční, jednak o kostelní sbírky.
Věříme, že situace se bude v nejbližších měsících stabilizovat.
Taktéž velký personální útlum, způsobený odchodem P. Petra Vacíka SJ do Vatikánského rozhlasu a nutností snížit počet zaměstnanců již v červnu loňského roku (dočasně jsme zrušili funkci farní asistentky) se doufejme podaří zmírnit nejprve příchodem nového kněze k 1. červenci a později i znovuobsazením funkce farního asistenta/asistentky/produkce od září tohoto roku.

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2020/2021

Děkujeme za vaši podporu, bez vás bychom to nezvládli!

Vaši
Tomáš Halík, Marek Orko Vácha, Martin Staněk a celý farní tým