Články

Obnova adorací od 3.12.

Aktuality | Martin Staněk | 3.12.2020 19:00

V souvislosti s mírným zlepšením epidemiologické situace a s možností pořádat bohoslužby (právě od čtvrtka 3.12.) pro více osob jsme se rozhodli obnovit tradiční čtvrteční adorace s možností svátosti smíření (dočasně bez možnosti delšího duchovního rozhovoru).

Budou se konat opět vždy ve čtvrtek od 19 hodin.
Vstup bude jako obvykle z Klementina přes sakristii a samotná adorace se z hygienických důvodů bude konat v kostele, kde jsou vytápěné lavice.
Zpovědníci a konzultanti (konkrétní jména prosím sledujte v sekci Kalendář) budou na svých obvyklých místech, na místě bude kostelník, který bude provoz regulovat.

Před Vánoci se tedy konají adorace ve třech adventních týdnech, počínaje 3. prosincem. Na Štědrý den se již adorace konat nebude. Pokračovat se bude opět v prvním lednovém týdnu (podle aktuální epidemiologické situace)

Platí nadále hygienciká opatření: ve vnitřních prostorách povinnost mít zakrytá ústa i nos, při vstupu si dezinfikovat ruce. Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na vás.

Související články

Komentáře