Jsme vděčni za vaši podporu v čase krize

Aktuality | Martin Staněk | 7.5.2020 00:00

Děkujeme všem, kdo naši farnost podporují i v čase krize!
Náš kostel vzhledem k počtu běžných návštěvníků nemá možnost otevřít své brány ke mši sv. dříve, než budou všechna opatření zrušena.
Naši aktivitu jsme od 12. března přesunuli na sociální sítě, web a náš youtube kanál. Vytvořili jsme manuály pro domácí bohoslužby a natáčíme videopromluvy Tomáše Halíka k jednotlivým nedělím.
Akademická farnost však žije z naprosté většiny z příjmů z turistického provozu (koncerty vážné hudby), jež nám jsou již dva měsíce (a nadlouho budou) odepřeny.
Zůstáváme tak bez významného zdroje, navíc od 11.března nemůžeme počítat ani s nedělními sbírkami na provoz farnosti.

Pokud byste také chtěli přispět svým běžným příspěvkem tzv. virtuálního košíčku, budeme vám nesmírně vděčni, naše farnost bez vás nemůže fungovat.

Děkujeme!