Víkendy KZV Kolín jaro 2020

Aktuality, Základy víry | Veronika Mynaříková | 26.11.2019 15:00

Srdečně zveme všechny zájemce o křest a tzv. pomalé biřmování v rámci kurzu Základy víry ke druhým víkendovým setkáním s týmem doprovázejících v exercičním domě v Kolíně (nad Labem).

Začátek: v pátek večeří v 18.00 (příchod a ubytování mezi 17. a 18. hodinou,) zakončení: nedělním poobědovým úklidem, tedy cca ve 14.30.

Ubytování je ve dvoulůžkových pokojích, v případě nutnosti je k dispozici velice omezený počet jednolůžkových pokojů, stravování formou plné penze je zajištěno přímo v domě.

Dotovaná cena s plnou penzí: 900 Kč. Osoby s nízkým příjmem mohou požádat o slevu (platí se buď převodem na účet 1933882329/0800 var.symb. je uveden v přihlášce, nebo hotově na místě, stornopodmínky jsou uvedeny také v přihlášce)
S sebou: přezuvky, Bibli, psací potřeby (spacák, ručník ani povlečení není třeba)
adresa: bývalý kapucínský klášter, Kutnohorská 26, Kolín (mapa
Doprovázejí (střídavě): pomalé biřmovance a zájemce o křest: Tomáš Halík, sr. Denisa Červenková, Martin Staněk, Petr Vacík SJ;  rychlé biřmovance: Adéla Muchová, Petr Mucha

Termíny společných víkendů pro zájmce o křest a tzv. pomalé biřmování:

Zájemci o křest a tzv. pomalí biřmovanci (vedou Tomáš Halík, Petr Vacík, Martin Staněk, sr. Denisa Červenková)

přihláška na víkend 2A - 28.2. - 1.3.2020

přihláška na víkend 2B - 13. - 15.3.2020

přihláška na víkend 2C - 27. - 29.3.2020

Vaše dotazy adresujte na farní asistentku paní Veroniku Mynaříkovou: info@farnostsalvator.cz, tel: 222 221 339. Speciální dotazy ohledně kurzu jako takového směřujte na pastoračního referenta Martina Staňka stanek@farnostsalvator.cz,  soukr.tel.číslo 603 804 190 v případě nouze.

Závazné (ne volitelné) termíny tří společných víkendů pro tzv. rychlé biřmovance budou zveřejněny (vedou Adéla a Petr Muchovi). Vaše dotazy adresujte na muchova@farnostsalvator.cz

Více informací ke kurzu Základy víry najdete na samostatné stránce tohoto webu.

Na obrázku může být: tree, sky, plant, outdoor a nature

Na obrázku může být: obloha, tree, outdoor a nature

foto Jan Augustin Zeman

foto MS