Hledáme novou farní asistentku/ farního asistenta

Aktuality | Veronika Mynaříková | 21.10.2019 11:50

Vyhlašujeme konkurz na post farní asistentky/asistenta jako zástup za mateřskou.

Nabízíme: práci v zázemí akademické farnosti v kolektivu několika pastoračních i technicko administrativních zaměstnanců. Jedná se zatím o téměř celý úvazek (7h denně) s rovnoměrným rozprostřením v rámci pracovního týdne.

Náplň práce:
- komunikace s veřejností: farní zpravodaj, editace příspěvků na webu a na sociálních sítích.
- farní agenda - tzn. matriky, korespondence, personalistika atp.
- organizace farních akcí, farní kalendář, koordinace dobrovolníků atd.

Požadujeme znalost církevního prostředí obecně, organizační a komunikační schopnosti, základní stylistické dovednosti, znalost světového jazyka na komunikační úrovni (angličtina) a dobrá schopnost práce na PC (kancelářské aplikace, organizace úkolů).

Podmínkou je znalost prostředí Akademické farnosti Praha a vnitřní soulad s jejími vizemi. Nástup možný od 6. ledna 2020.
Životopis a motivační dopis posílejte na adresu: stanek@farnostsalvator.cz. Osobní pohovory budou probíhat průběžně dle dohody, finanční podmínky sdělíme uchazečům předem.