Úvodní víkendy kurzu Základy víry 2019 - 2021

Základy víry | Veronika Mynaříková | 8.10.2019 14:30

Srdečně zveme všechny zájemce o křest a tzv. pomalé biřmování v rámci kurzu Základy víry k úvodním víkendovým setkáním s týmem doprovázejících v exercičním domě v Kolíně (nad Labem).

Začátek: v pátek večeří v 18.00,  zakončení: nedělním poobědovým úklidem, tedy cca ve 14.30.

Ubytování je ve dvoulůžkových pokojích, v případě nutnosti je k dispozici velice omezený počet jednolůžkových pokojů, stravování formou plné penze je zajištěno přímo v domě.

Dotovaná cena s plnou penzí: 900 Kč. Osoby s nízkým příjmem mohou požádat o slevu (platí se buď převodem na účet 1933882329/0800 var.symb. je uveden v přihlášce, nebo hotově na místě, stornopodmínky jsou uvedeny také v přihlášce)
S sebou: přezuvky, Bibli, psací potřeby (spacák, ručník ani povlečení není třeba)
adresa: bývalý kapucínský klášter, Kutnohorská 26, Kolín (mapa
Doprovázejí (střídavě): pomalé biřmovance a zájemce o křest: Tomáš Halík, sr. Denisa Červenková, Martin Staněk, Petr Vacík SJ;  rychlé biřmovance: Adéla Muchová, Petr Mucha

Termíny společných víkendů pro zájmce o křest a tzv. pomalé biřmování:

Zájemci o křest a tzv. pomalí biřmovanci (vedou Tomáš Halík, Petr Vacík, Martin Staněk, sr. Denisa Červenková)

přihláška na víkend 1A 1. - 3. 11. 2019 (vedou Petr Vacík, Martin Staněk, sr. Irena)  VOLNÁ MÍSTA

přihláška na víkend 1B 15. - 17.11.2019 (vedou Petr Vacík, Martin Staněk)  VOLNÁ MÍSTA

přihláška na víkend 1C 22. - 24.11.2019 (vedou Tomáš Halík, Petr Vacík, Martin Staněk) JIŽ OBSAZEN!

Vaše dotazy adresujte na farní asistentku paní Veroniku Mynaříkovou: info@farnostsalvator.cz, tel: 222 221 339. Speciální dotazy ohledně kurzu jako takového směřujte na pastoračního referenta Martina Staňka stanek@farnostsalvator.cz

Závazné (ne volitelné) termíny tří společných víkendů pro tzv. rychlé biřmovance budou zveřejněny (vedou Adéla a Petr Muchovi). Vaše dotazy adresujte na muchova@farnostsalvator.cz

Více informací ke kurzu Základy víry najdete na samostatné stránce tohoto webu.