Články

Výlet spolku Cesta: Českým krasem s návštěvou Tetína, sobota 19.1.

Aktuality | Marta Mills | 19.1.2019 09:10

Výchozím bodem výletu bude Beroun, odkud se vydáme po modré turistické značce do Tetína. Po prohlídce této obce spojené se sv. Ludmilou budeme pokračovat dále po modré do vesnice Korno. Poté půjdeme po části naučné stezky Liteň do Bělče a dále po zelené do Zadní Třebaně, kde sedneme na vlak zpět do Prahy. Celá trasa měří cca 15 km. Jídlo na celý den s sebou.
Sraz je v sobotu 19. ledna 2019 v 9.10 v nádražní hale v Berouně. Ze stanice Praha hl.n. jede do Berouna vlak Os8820 v 8.20 (ze Smíchovského nádraží v 8.28). Předpokládaný návrat do Prahy je v 16.12.
Prosím, hlaste se nejpozději do čtvrtka 17. 1. (včetně) e-mailem na adresu: spolekcesta(zavinac)email.cz.

Za výletní spolek Cesta 
Larisa Jurkivová a Lucie Melounová

foto: Cesky-kras.cz

Související články

Komentáře