Warning: file_get_contents(http://www.katolik.cz/kalendar/kalendar.asp?d=24&m=10&r=2020): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /data/farnostsalvator.cz/www/application/classes/Katolik.php on line 31
Slovenská píseň v Praze: Eugen Suchoň a Ján Smrek, sobota 10.11. od 19.00 - Články - Akademická farnost Praha

Články

Slovenská píseň v Praze: Eugen Suchoň a Ján Smrek, sobota 10.11. od 19.00

Aktuality | Marta Mills | 10.11.2018 19:00

Mužské pěvecké okteto z Bratislavy - Danubius Octet Singers s dirigentem Danielem Simandlem a populární slovenská herečka Božidara Turzonovová vystoupí v Praze s programem věnovaným 100. výročí vzniku ČSR a 110. výročí narození Eugena Suchoňe. Na programu jsou mužské sbory Eugena Suchoně a jeho pedagoga z pražských studií - Vítězslava Nováka i poesie Jána Smreka. Koncert se koná pod záštitou velvyslance Slovenska v České republice PhDr. Petra Weisse za podpory slovenského Fondu na podporu umenia a Slovenského institutu v Praze.

 

 

Související články

Komentáře