Tým Lidé kolem nás hledá nové koordinátory

Aktuality | Martin Staněk | 4.10.2018 00:00

Tým Lidé kolem nás hledá nové koordinátory!

O co jde?

-     Organizujeme přednáškový cyklus, ve kterém otevíráme příběhy a problémy «lidí kolem nás», tj. lidí, které potkáváme kolem nás na ulicích v České republice.

-     Aktivně vtahujeme do života akademické farnosti politická a společenská témata z ČR i ze světa.

-     Minimálně 4x za akademický rok organizujeme přednášky ve formátu 3 x 30 minut, které umožňují porozumění problému i možnost aktivně se později nasazovat do jejich řešení.

-     Snažíme se probouzet mladé lidi k občanské (křesťanské) angažovanosti!

-     Více informací na webu www.farnostsalvator.cz.

Co nabízíme?

-    Práci v týmu mladých lidí se zkušenostmi z nevládních organizací.

-    Úzkou spolupráci s významnými českými akademiky, novináři, řediteli nevládních organizací i politiky.

-    Možnost moderovat akce.

-    Nové kontakty.

-    Možnost oslovovat mladé lidi.

-    Užitečnou praxi pro možné budoucí zaměstnání v akademické, mediální, nevládní či vládní sféře.

Co žádáme?

-    Dobrovolnickou výpomoc v roli koordinátora (dlouhodobě).

-    Pomoc s výběrem témat, hostů a s následnou organizací akce.

Akademická farnost Praha   a Online encyklopedie migrace, z.s.    www.encyclopediaofmigration.org

V případě zájmu prosím kontaktujte:

Jakub Múčka (Online encyklopedie migrace, z.s.)

AKTUÁLNĚ

Lidé kolem nás - Situace LGBT lidí ve světě a u nás

29. 10. 2018 od 19:00 v sakristii kostela Nejsv. Salvátora

Jak žijí tito lidé dnes v Číně, na Blízkém východě, v Putinově Rusku či Trumpově USA? A v jaké situaci jsou pro změnu u nás v České republice? Týkají se nás nějak jejich příběhy? Přijďte téma rozebrat s renomovanými novináři a akademiky, kteří jejich situaci dlouhodobě sledují.

Akci organizuje Akademická farnost Praha  spolu s Online encyklopedií migrace, z.s. a spolkem Logos.