Články

Výlet spolku Cesta: Křivoklátskem Oty Pavla, sobota 20. října

Aktuality | Marta Mills | 20.10.2018 07:00

 

Pojďte se projít krajinou, kde čas i řeka plynou pomalu, krajinou Křivoklátska něžně popsanou v knihách Oty Pavla.
Výchozím bodem výletu bude obec Skryje, odkud se vydáme po červené turistické značce přes Nezabudice k přívozu u Luhu u Branova. Přívoz nás převeze k domu převozníka Karla Proška, kde se nachází pamětní síň Oty Pavla. Po návštěvě památníku půjdeme dál přes Branov po naučné stezce vedoucí územím přírodní rezervace U Emerita do Roztok, kde náš výlet ukončíme. Celá trasa měří cca 16 km. 

Sraz je v sobotu 20. října 2018 v 7.00 na nádraží Praha – Veleslavín. Vlak 1232 do Rakovníka odjíždí v 7.19. Předpokládaný návrat do Prahy je v 18.57. Prosím, hlaste se nejpozději do čtvrtka 18. 10. 2018 (včetně) na emailu [email protected]

Za výletní spolek Cesta
Larisa Jurkivová

foto: http://krivoklatsko.ochranaprirody.cz/charakteristika-oblasti/

Související články

Komentáře