Články

Film a spiritualita: Mama Brasil, 12.9. od 19.00

Aktuality | Marta Mills | 12.9.2018 19:00

Mama Brasil / BenzinhoBrazílie – Uruguay – Německo 2018, Gustavo Pizzi, české tit., 95 min. 

Irenin svět, to jsou její čtyři synové, manžel snílek, nešťastně provdaná sestra, rozpadající se domek na předměstí Rio de Janeira, neustálý ruch, radost, pusinky, objímání, slzy, moře a starost, aby všichni byli najezení, umytí, šťastní a milovaní. Když její nejstarší syn Fernando dostane příležitost hrát profesionálně házenou v Německu, je za něj šťastná, ale nejraději by ho nikam nepustila. Nejobyčejnější příběh o rodičích a dětech od brazilského režiséra Gustava Pizzia v hlavní roli s okouzlující Karine Teles, dojímá, baví, zahřívá a slibuje, že život má spoustu barev a nových začátků. 
Uvádí Mgr. Lukáš Jirsa, Ph.D. 

Vstupné 80 Kč, velký sál Městské knihovny v 19.00.

 

Informace - tel.: 257 532 908, www.facebook.com/kulturaMKP 

Pokladna - tel.: 222 113 425, online rezervace - www.mlp.cz/akce

ukázka z filmu: youtube.com

 

 

 

Související články

Komentáře