Články

Hledá se dobrovolník! Noc kostelů a oslava 70.narozenin Mons. Tomáše Halíka

Aktuality | Marta Mills | 9.5.2018 10:00

V pátek 25. května od 20.00 se opět otevřou brány našeho kostela a přivítáme ty, kteří se chtějí podívat "za oponu" kostelního dění. Noc kostelů má v našem kostele tradičně vysokou návštěvnost (přes 5000 návštěvníků) a proto hledáme komunikativní a nadšené dobrovolníky.
Pokud byste rádi přidali ruku (a především vstřícný přístup) k dílu, přihlašte se prosím zde přes online formulář a my vás pak emailem oslovíme.

 

V neděli 3. června oslavíme 70. narozeniny Mons. Tomáše Halíka. Oslava proběhne večer po mši svaté na Studenstkém nádvoří Klementina. Uvítáme několik silných paží a mnoho zručných ruček pro přípravu občerstvení. Chcete-li pomoci před oslavou, hlaste se prosím na tomto online formuláři.

 

Všem děkujeme dopředu za pomoc a spolupráci, bez vás by to nešlo!

 

 

Související články

Komentáře