Články

Film a spiritualita speciál: Cukrář, pátek 8.12. od 19.00

Aktuality | Marta Mills | 8.12.2017 19:00

FILM A SPIRITUALITA SPECIÁL 
ve spolupráci se Svatováclavskými slavnostmi a Městskou knihovnou Praha: 

Cukrář / The Cakemaker 

Služební cesty mohou přinést mnohá překvapení a někdy mezi ně patří i setkání, jež přeroste v milenecký vztah. Poměr Thomase, cukráře žijícího v Berlíně, a Orana, ženatého muže původem z Izraele, však po několika měsících utne tragická událost. Thomas se rozhodne odjet do Izraele, kde chce blíž poznat zázemí svého židovského přítele. Debut O. R. Graziera patřil mezi divácky nejoblíbenější filmy 52. MFF Karlovy Vary, odkud si snímek odvezl cenu ekumenické poroty.
Izrael – Německo 2017, r: Ofir Raul Graizer, české titulky, 104 min. 

Projekce s úvodem a moderovanou diskuzí. 
Uvádí Mgr. Lukáš Jirsa, Ph.D
Hosté: 
Tomáš Kraus, tajemník Federace židovských obcí v ČR 
Ladislav Heryán SDB, katolický kněz 

 

Městská knihovna

upoutávka: youtube.com

recenze: the Variety

 

Související články

Komentáře