Články

Hledají se kustodi letního turistického provozu kostela 2017

Aktuality | Marta Mills | 31.5.2017 12:00

Nabízíme zajímavou brigádu na léto - kustod turistického provozu v kostele Nejsvětějšího Salvátora. 
Ve dnech 19.6. - 29.9.2017

Požadujeme věk od 18 let, základní znalost prostředí, orientace v církvi a v dějinách umění výhodou. Slušná znalost alespoň anglického jazyka, příjemné vystupování a komunikační dovednost podmínkou, dalším jazykovým znalostem se meze nekladou. 

Náplní práce je dohled nad kostelem, příležitostná informační služba turistům a monitoring prodeje tiskovin a svíček. Nejedná se o průvodcovskou službu.
Pracovní doba je zpravidla od 10.30 do 17.00 (út,st) resp. 18.30 hodin (po, čt,pá, so, ne).

Zájemci a zájemkyně nechť se přihlašují na Kustodi 2017 - formulář přihlášení nebo potřebujete-li získat více informací, obraťte se na naše zaměstnance na e-mailové adrese info(zavinac)farnostsalvator.cz nebo stanek@farnostsalvator.cz

Těšíme se na vás, 

Salvátorský tým

 

Související články

Komentáře