Články

Mystagogický víkend KZV v Jiřetíně

Aktuality, Základy víry, Duchovní cvičení a rekolekce | Martin Staněk | 26.5.2017 18:00

Zveme všechny letos nově pokřtěné a biřmované (z řad tzv. pomalých biřmovanců) k mystagogickému víkendu.

Bude se konat od pátku 26. května do neděle 28. května odpoledne v Penzionu Dcer Božské Lásky v Jiřetíně pod Jedlovou (Klášterní 254).
Obsahem setkání bude sdílení nově nabytých zkušeností ze křtu a biřmování, společná modlitba, výlety do okolí.
Víkendem provází Martin Staněk.

Sraz:
v pátek 26.5. nejpozději v 18.00 v Penzionu (Příjezd je možný od 16 hodin).  https://goo.gl/maps/InFQa

Program:

sobota: výlet na Jedlovou

neděle:  výlet do 20km vzdálené německé Žitavy, případně i na Oybin, bude dobré mít s sebou nějaká eura na vstupné do dvou zajímavých objektů a na "zmrzlinu" (vstupné je v Žitavě 5 -10 eur - podle počtu navštívených míst - plánujeme 1, na Oybin 4-5 eur.). Výlet do Německa se bude konat jen v případě dostatečného množství aut, vstup do muzea či kláštera není povinný.

Ubytování:
ve 2 - 4 lůžkových pokojích.

Cena:
1200,- plná penze /osoby s nízkými příjmy mohou požádat o slevu/ (v případě oběda mimo penzion bude příslušná částka použita k uhrazení jídla v restauraci)

Online přihláška zde  (deadline 19.5.2017 24.00)

Doprava:
Bude dobré se dohodnout na společné cestě auty, zvláště vzhledem k výletu do blízkého Německa. Jinak jediný přímý autobus v pátek odpoledne do Jiřetína je zde: (spoj 510900-6: Praha-Holešovice: 16.00 -> Jiřetín: 18.02), ovšem dalších několik přímých jede do Dolního Podluží - křižovatka, což je asi jen o 500 metrů vedle. Doporučuji zakoupit místenku. 

dotazy[email protected]  +420 603 804 190

Těšíme se na vás!

 

 

Související články

Komentáře