Články

Postní zamyšlení 2017


Salvátorský cyklus postních zamyšlení letos začíná 9. března od 19.30. Postní zamyšlení, ke kerým jsme opět pozvali několik zajímavých hostů, se inspirují jak tradicí postních kázání, tak i letošní uměleckou instalací fragmentu Krista v Getsemanech. Konat se bude po pět postních čtvrtků v kostele před adorací. Setkáme se v presbytáři u instalace, vstup je kostelem z Křižovnického náměstí. 

 9.3.  P. Jan Kotas, rektor arcibiskupského semináře v Praze - audio
16.3. František Tichý, ředitel gymnázia Přírodní škola - audio
23.3. sr. Petra Pavlíčková OSB z komunity Venio na Bílé hoře - audio
30.3. P. Benedikt Mohelník OP, provinciál dominikánského řádu - audio
 6.4.  sr. Irena Göbelová CSTF z Karmelu Edith Stein - audio

 

Dosavadní ročníky Postních zamyšlení:

2016 - Červený koberec Christiana Helwinga
2015 - Zrcadlo Michala Škody

Související články

Komentáře