Warning: file_get_contents(http://www.katolik.cz/kalendar/kalendar.asp?d=24&m=10&r=2020): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /data/farnostsalvator.cz/www/application/classes/Katolik.php on line 31
Výtěžek beneficí scholy a Sboru a orchestru UK - Články - Akademická farnost Praha

Články

Výtěžek beneficí scholy a Sboru a orchestru UK

Aktuality | Marta Mills | 22.12.2016 12:00

14. a 19. prosince se konaly tradiční předvánoční benefiční koncerty, koncert Salvátorské scholy a Sboru a orchestru UK pod vedením Haiga Utidijana. Děkujeme sa skvělý hudební zážitek a velkorysé dary!

Na benefici scholy se vybralo 11 242 kč a na koncertě SO UK  17 060 kč. Velice děkujeme všem, kteří přispěli! Výtěžek obou koncertů přispěje společnosti Stopa, která podporuje pacienty s transplantací kostní dřeně. 

 

 

Související články

Komentáře