Warning: file_get_contents(http://www.katolik.cz/kalendar/kalendar.asp?d=24&m=10&r=2020): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /data/farnostsalvator.cz/www/application/classes/Katolik.php on line 31
Benefiční koncerty Salvátorské scholy a Sboru a orchestru UK - Články - Akademická farnost Praha

Články

Benefiční koncerty Salvátorské scholy a Sboru a orchestru UK

Aktuality | Marta Mills | 19.12.2016 20:00

Tradiční benefiční koncert Salvátorské scholy se uskuteční ve středu 14. prosince od 18.30. Mimo jiné budou uvedeny písně J. Temla, V. Gavrilina, Z. Kodályho, M. Reisera, K. Skleničky a jiných. Vystoupí Salvátorská schola a jako hosté Dětský katedrální sbor, na varhany zahraje Soňa Kružíková. Benefiční koncert uvede Mons. Tomáš Halík.

V pondělí 19. prosince od 20.00 se v našem kostele také již tradičně rozezní Česká mše vánoční J. J. Ryby v podání Orchestru a sboru Univerzity Karlovy.

Letošní předvánoční benefice Salvátorské scholy i benefice Orchestru a sboru UK přispěje na podporu společnosti Stopa, tedy ve prospěch pacientů po transplantaci kostní dřeně. Vstupné na oba koncerty je tedy dobrovolné, prosíme však o Vaši štědrou ruku.

 

 

 

 

Související články

Komentáře