Články

Hledají se kustodi letního turistického provozu kostela

Aktuality | Marta Mills | 13.6.2016 09:30

Nabízíme zajímavou brigádu na léto - kustod turistického provozu v kostele Nejsvětějšího Salvátora. 
Ve dnech 13.6. - 30.9.2016

Požadujeme věk od 18 let, znalost akademické farnosti, orientaci v církvi a v dějinách umění - studium příslušného oboru výhodou, ale není nutností. Slušná znalost alespoň anglického jazyka, příjemné vystupování a komunikační dovednost podmínkou, dalším jazykovým znalostem se meze nekladou. 

Náplní práce je dohled nad kostelem, informační služba turistům a drobný prodej tiskovin a svíček. Nejedná se o průvodcovskou službu.
Pracovní doba je zpravidla od 9.30 do 17.30 resp. 18.30 hodin, o víkendu může být mírně upravena.

Zájemci a zájemkyně nechť se přihlašují na Kustodi 2016 - formulář přihlášení nebo potřebujete-li získat více informací, obraťte se na naši farní asistentku Mgr. Marta Mills na e-mailové adrese info(zavinac)farnostsalvator.cz

Těšíme se na vás, 

Salvátorský tým

 

Související články

Komentáře