Články

Ars Acustica Palmarum 2016

Aktuality, Umělecké intervence a výstavy | Marta Mills | 20.3.2016 20:00

 

 

 

 

 

Květná neděle u Nejsv. Salvátora 20. března ve 20 hodin
Ars Acustica Palmarum

Mši svatou se svěcením ratolesti hudebně doprovodí Ars Acustica Palmarum. Zazní kombinace starých tradic duchovní hudby s improvizačními vstupy a novými možnostmi hudebních technologií. Hudební koncept navazuje na předcházející roky, kdy liturgii Květné neděle doprovázela experimentální hudba. Letošního konceptu se ujal skladatel a multiinstrumentalista Tomáš Reindl.

Obsazení:

Tomáš Reindl  - realtime electronic, tabla, klarinet, koncovka
Jan Jirucha - pozoun
Jiří Hodina - gregoriánský chorál
Eva Bublová - varhanní improvizace

 

 

Ars Acustica Palmarum 2014 fotogalerie

Centrum teologie a umění - fotogalerie 2015

 


Související články

Komentáře