Jarní víkendy kurzu Základy víry 2016 - pozor změna termínu 2A!

Aktuality, Základy víry | Martin Staněk | 15.12.2015 00:00

Srdečně zveme všechny zájemce o křest a biřmování v rámci kurzu Základy víry k dalším víkendovým setkáním s týmem doprovázejících v exercičním domě v Kolíně (nad Labem).

Pro tentokrát prosíme, aby doprovázející a "bodyguardi" vyslali své svěřence samostatně.

Začátek: v pátek večeří v 18.00,

Zakončení: nedělním poobědovým úklidem, tedy cca ve 14.30.

Ubytování: Ubytování je ve dvoulůžkových pokojích, v případě nutnosti je k dispozici velice omezený počet jednolůžkových pokojů, stravování formou plné penze je zajištěno přímo v domě.

Cena: Farností dotovaná cena s plnou penzí: 900 Kč pracující / 600 Kč studenti

Platba: Platí se buď převodem na účet 1933882329/0800 -  var.symbolem je páteční datum zahájení kurzu, např. 15022016, nebo hotově na místě. V případě odhlášení 7 dní a méně před víkendem je stornopoplatek ve výši 200,- Kč. (splatný buď v hotovosti v sakristii nebo na výše uvedený s var. symbolem víkendu a poznámkou STORNO)

S sebou: přezuvky, Bibli, psací potřeby (spacák, ručník ani povlečení není třeba

adresa: bývalý kapucínský klášter, Kutnohorská 26, Kolín (mapa)  www.kolinskyklaster.org

Doprovázejí (střídavě): pomalé biřmovance a zájemce o křest: Tomáš Halík, sr. Denisa Červenková, Martin Staněk, Jan Regner SJ, Petr Vacík SJ;  rychlé biřmovance: Adéla Muchová, Petr Mucha

Termíny společných víkendů pro zájmce o křest a pro tzv. pomalé biřmovance

Zájemci o křest a tzv. pomalí biřmovanci (vedou Tomáš Halík, Petr Vacík, Martin Staněk, Jan Regner, sr. Denisa Červenková)

(Přihlásit se můžete kliknutím na zvolený termín, otevře se v novém okně).

víkend 2A pozor, došlo k posunu na 12.-13.3.

víkend 2B 29.4.- 1.5.

víkend 2C 13.5.-15.5.

Vaše dotazy adresujte na farní asistentku paní Martu Mills: [email protected], tel: 222 221 339. Speciální dotazy ohledně kurzu jako takového směřujte na pastoračního referenta Martina Staňka [email protected]

Závazné (ne volitelné) termíny tří společných víkendů pro tzv. rychlé biřmovance

20.-22. 11. 2015, 6.-7. 2. 2016, 4.-6. 3. 2016​​
​(vedou Adéla a Petr Muchovi, přihlášení online zde)

Vše dotazy adresujte na [email protected]

Více informací ke kurzu Základy víry najdete na samostatné stránce tohoto webu.