Články

Zahradní soireé na Karmelu Edith Steinové 25.5. 18.00

Aktuality | Martin Staněk | 25.5.2015 18:00

 

 

 

 

 

25. 5. 2015 pondělí   18:00 - 22:00

Zveme vás na zahradní slavnost, spojenou s oslavou 20. narozenin pražské komunity a 500. výročí narození Terezie z Avily. Soireé bude zahájeno v 18 hod. mší sv., po které bude v zahradě následovat občerstvení s hudbou v zahradě. Můžete tedy klidně dorazit jak v šest, tak kdykoliv v průběhu večera. Kdo byste případně chtěli nějak pomoci, přivítáme cokoliv na stůl. A vlastně ještě: mohli byste prosím přinést nějakou kachličku, obkladačku apod.? (v létě budeme cosi vyrábět s dětmi v Luké a moc bychom potřebovaly nějaké přebytečné, klidně i rozbité, různorodé barevné kachličky).
Těšíme se na vás - sestra Denisa Červenková a celý Karmel Edith Stein, Jinonická 22, Praha 5

Související články

Komentáře