Články

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA POST FARNÍ ASISTENTKY

Aktuality | Martin Staněk | 7.4.2015 00:00

Vyhlašujeme výběrové řízení na post farní asistentky (do pátku 10.dubna).

Jedná se prozatím o roční zástup za rodičovskou dovolenou do března 2016, nikoliv o smlouvu na dobu neurčitou. Nicméně je možné, že se zástup o cca dva roky prodlouží. Výši úvazku je možné dohodnout, požadujeme však minimálně třičtvrteční (4 dny v týdnu) či celý. Nabízíme práci ve velmi inspirativním prostředí, velmi vstřícný pracovní kolektiv, možnost paralelního vzdělávání, částečné úpravy pracovní doby dle potřeby. Náplň práce: personalistika, organizace farních akcí, vedení matrik, farní administrativa, farní zpravodaj, knihkupectví, koordinace dobrovolníků atd. Požadujeme znalost církevního prostředí obecně, organizační a komunikační schopnosti, jazykové a stylistické dovednosti, občasnou časovou flexibilitu a především orientaci v církvi. Zásadní podmínkou však je znalost Akademické farnosti Praha a vnitřní soulad adepta s jejími vizemi. Životopis a motivační dopis posílejte do pátku 10. dubna na adresu [email protected]. Osobní pohovory budou probíhat průběžně dle dohody. Nástup co nejdříve.

Související články

Komentáře