Články

Nový salvátorský web - 1 rok od spuštění

Aktuality | Martin Staněk | 16.2.2015 00:00

 

 

 

V neděli 16. února 2014 byl spuštěn nový, v pořadí již třetí web naší farnosti. Doufejme, že přinesl inovaci nejen co do vzhledu a přehlednosti, ale i do šíře a záběru obsahu (například kolonkou Doporučujeme nebo Ke studiu, lepším propojením s Facebookem,... ). Daří se také konsolidovat archiv farnosti, a to nejen jeho novým vytvářením, ale doplňováním starších obsahů. Velice bohatý je také fotoarchiv farnosti, postupně se plní archiv kázání.

Nostalgie po esteticky zajímavé homepage webu 2.0 již tedy nemusí být namístě.

Pokud vás naše stránky zaujaly nebo vám na nich něco důležitého chybí, prosím vyjádřete se formou věcného komentáře pod tímto článkem na našem Facebooku

TIP: v každém správném kostele naleznete "tajný vchod" nebo poselství stavitelů. Zkuste najet kurzorem myši na obdélník v aktuální liturgické barvě nad logem farnosti vlevo nahoře a třeba se Vám objeví něco, co se občas může hodit...

 

WEB 1.0 (2003 - 2009, design Lukáš Kratochvíl, webmaster Jan Matějka, administrace Martin Staněk)

 

web 2.0 (2009 - 2014, design a programování Oldřich Jirsa, webmaster Jozef Murín, administrace Martin Staněk)

web 3.0 (2014 - , architektura webu a projektové řízení - Jan Soukup (Invisible.cz), programátorské a kodérské práce - Jan Stránský (Invisible.cz), grafika - Luboš Král (Invisible.cz), textový obsah a fotografie - Martin Staněk (Akademická farnost), administrace: Martin Staněk a Jana Pláteníková, spolupráce: Lukáš Peterka)

 

Související články

Komentáře