Články

Zahájení nového akademického roku

Aktuality | Martin Staněk | 7.10.2014 19:00

Běžný provoz naší farnosti ožívá po prázdninách nedělí 5. října, kdy se konají již obě bohoslužby, tedy ve 14 i ve 20 hodin.  Slavnostní zahájení akademického roku 2014/2015 proběhne v úterý 7. října.

V 19 hodin zahájíme slavnostní bohoslužbou Veni Creator Spiritus, kterou doprovodí naše schola. Po jejím skončení všechny srdečně zveme k neformálnímu setkání a občerstvení do sakristie. 

Prosíme také studenty ochotné roznést plakátky na slavnostní zahájení na své fakulty či koleje, aby si plakátek vyzvedli v neděli po mši sv. u východu z kostela.

Ve čtvrtek 9. října od 18 hodin zveme všechny nově příchozí studenty (nejen prvních ročníků) do sakristie k tzv. Vítání občánků - neformálnímu setkání s týmem farnosti a týmem Vysokoškolského katolického hnutí, na němž je možné se dozvědět více o aktivitách a programech ve farnosti.

Těšíme se na vás, vítejte!

Související články

Komentáře