Články

Výlet spolku Cesta - Památník Karla Čapka ve Staré Huti u Dobříše

Aktuality | Martin Staněk | 12.4.2014 08:45

sobota 12.4. 2014

V rámci dubnového výletu navštívíme památník Karla Čapka ve Staré Huti u Dobříše. Dopoledne nás čeká prohlídka památníku a odpoledne si projdeme naučnou stezku Karla Čapka dlouhou cca 10 km. Tentokrát však kromě výletování přiložíme i ruku k dílu – budeme natírat dřevěné části informačních tabulí na naučné stezce (celkem 10 kusů). Zapojení se do práce je dobrovolné a potřebné pracovní pomůcky (barvu a štětce) dostaneme na místě. V případě nepřízně počasí nahradíme odpolední program prohlídkou zámku Dobříš, který už ale natírat nebudeme...

Sraz je v sobotu 12. dubna 2014 v 8.50 na stanovišti č. 7 autobusů směr Příbram na autobusovém nádraží Na Knížecí (stanice metra Anděl na trase B). Autobus odjíždí v 9.00!
Předpokládaný návrat do Prahy je v cca 18 hod.
Prosíme, hlaste se do pátku 11.4. na emailu: [email protected]  
Za spolek Cesta srdečně zvou Jana Závěrková a Larisa Jurkivová.

Související články

Komentáře