Články

Příprava na manželství - pouze pro naše farníky 2014

Cyklus o manželství | Martin Stanek | 20.1.2014 10:57

Vzhledem k tomu, že jarně letní svatební sezona se blíží, s počátkem nového roku opět nabízíme přípravu snoubenců ke svatbě.

Semiindividuální příprava snoubenců ke svatbě pod vedením pastoračního referenta Martina Staňka se týká pouze párů, které chystají svatbu v našem kostele (v horizontu jednoho roku), případně je bude oddávat některý z našich kněží v jiném kostele. V tuto chvíli jsou dvě volná místa (pro dva páry). Přihlásit se můžete na adrese [email protected]. Příprava sestává ze 4-5 hodinových setkání.
Ostatním zájemcům o přípravu dobře poslouží příprava společná, a to buď od 8. dubna 2014 v Centru pro rodinu (Přihlašování neodkládejte, o kurzy bývá velký zájem a jejich kapacita je omezená!) anebo v naší farnosti od 23. dubna 2014
Těším se na setkání s vámi, Martin Staněk.

Související články

Komentáře