Články

Benefiční koncert salvátorské scholy pro Siriri – 11.12. 19.00

Aktuality | Jana Platenikova | 8.12.2013 18:45

Jako každoročně i letos si Salvátorská schola připravila předvánoční vystoupení na podporu charitativního projektu.

V podání Salvá torské scholy a jejích přátel zazní rorátní zpěvy a koledy evropských národů. Tentokrát bude výtěžek z benefice věnován na podporu humanitární organizace SIRIRI o.p.s., česká nezisková organizace pro rozvojovou spolupráci ve Středoafrické republice, která pomáhá v duchu hesla "Lepší, než někomu darovat rybu, je naučit ho, jak ryby lovit". Podporuje projekty ve školství, zdravotnictví, zemědělství a v sociální oblasti. Po koncertě vás zveme na předvánoční povídání s Ludmilou Böhmovou, která několikrát navštívila Středoafrickou republiku a má k této chudé, ale krásné zemi hluboký vztah. U čaje a cukroví promluví třeba i o tom, jak vypadají Vánoce za rovníkem.

Na místě bude možné zakoupit zboží z benefičního obchodu Ruku v ruce, který je jedním ze zdrojů financování našich projektů. Vánoční dárek si jistěvyberou milovníci afrických rukodělných výrobků i originální české módy.
web SIRIRI
plakát

Komentáře