Články

Výletní spolek Cesta zve do Kryštofova Údolí

Aktuality | paula | 5.11.2013 16:17

Výletní spolek Cesta zve farníky na výlet do malebného Kryštofova Údolí, kde v sobotu 30. listopadu 2013 před začátkem doby adventní, proběhne již 15. rozsvícení venkovního betlému „Maloskalského Chagalla“ Josefa Jíry.

V plánu je návštěva místního muzea betlémů, cca 10km procházka k Buku republiky a Slavnostní rozsvěcení betlému s programem. Kromě promluvy P. Radka Jurnečky z libereckého arciděkanství vystoupí i soubor bicích nástrojů ARIES a pěvecký sbor.
Odjezd je plánován v 9.00 autobusem z Černého mostu, návrat cca ve 20.00. Pokud se najde dostatek řidičů, rozdělíme se do aut.
Hlaste se prosím na emailu: [email protected]
Pojďte s námi opravdu „vkročit“ do adventní doby!     
Za spolek Cesta: Larisa Jurkivová a Jana Závěrková  

Komentáře