Články

ŽIVÉ CHRÁMY V ADVENTU – 8. A 9. 12.

Aktuality | paula | 28.11.2012 14:53

Během druhého adventního víkendu se letos již podruhé v rámci projektu Živé chrámy otevřou brány našeho kostela pro turisty a veřejnost. Komentované prohlídky proběhnou v sobotu 8. prosince v době 11:00 - 14:30 a v neděli 9. prosince 15:30 - 19:00. Prohlídky se zaměří na symboliku a teologický význam uměleckých děl chrámu a návštěvníkům skrze krásu umění poodhalí krásu víry. K návštěvě srdečně zveme všechny zájemce o sakrální umění, věřící i hledající, bližší i vzdálenější. Chrámem vás provede skupina mladých lidí, která tvoří součást mezinárodní komunity Živé kameny (Living Stones), působící ve spolupráci s italskými jezuity. Více se o projektu můžete dozvědět na webových stránkách: http://pietrevive.wordpress.com.

Komentáře