Články

Akce nejen pro salvátorské na Karmelu Edith Steinové

Aktuality | Martin Stanek | 3.2.2012 16:38

Pravidelný týdenní program na Karmelu Edith Steinové (Jinonická 22, Praha 5 – Košíře - platí během akademického roku) po    19.00 eucharistie + agapé. Po mši je možné zůstat na čaj, kafe, drobné pohoštění podle liturgické doby, momentálních možností domu či štědrosti příchozích. Celebrují Libor Ovečka SDB, nebo Jan Regner SJ, Petr Vacík SJ, Jan Poříz OCD, Prokop Brož (KTF UK). st    18.00    eucharistická oslava + nešpory. Po mši sv. je možné se připojit k dalším modlitbám řeholní komunity. Celebruje Petr Glogar OCD/Pavel Pola OCD. čt    19.00    Jan od Kříže: Výstup na horu Karmel. Cyklus duchovní četby. Každý druhý čtvrtek v měsíci. Více viz www.cestanahoru.org.

Jak se k nám na Karmel dostanete: jste-li už v Praze, jeďte tramvají č. 6, 9, 10 směr Motol, vystupte na zastávce Klamovka, první ulice vlevo je Jinonická (za 5 minut chůze od tramvaje jste u domu č. 22).

ÚNOR NA KARMELU

1.2.    st    Setkání maminek s malými dětmi Připravuje Alena Dvořáková, další info na [email protected].

9.2.    čt    Četba z děl duchovních klasiků Pokračujeme četbou druhé knihy Výstupu na horu Karmel od sv. Jana od Kříže. 20.2.    po    Indický večer Indická vůně, hudba, kuchyně, foto a lidé. Hosté večera: hosté: P. Dennis Kuruppassery, P. Lancy  Rajesh Lovis ad. V 19h slavíme eucharistii (anglicky), poté pokračuje neformální setkání věnované o Indech a Indii.

Vedle toho je možné přijet individuálně strávit den (pro vzdálenější příp. i víkend) na Karmelu Edith Steinové v Praze, v Jinonické ul. 22 (Praha-Košíře) a účastnit se „běžného provozu“ kláštera, ztišit se nebo uspořádat si osobní rekolekce. Domluva možná na níže uvedeném tel. čísle nebo mailové adrese. Podrobnější info k jednotlivým akcím najdete obvykle na www.CESTANAHORU.org, případně pište: [email protected] či volejte: 257 21 24 26 (sestra Denisa).

Komentáře