Články

Zpráva o beneficích naší farnosti v prosinci 2011

Aktuality | Martin Stanek | 29.12.2011 12:32

  • Jak se již stalo dobrou tradicí, i letošní/loňský Mikuláš se nesl ve znamení návštěvy salvátorských v Léčebně dlouhodobě nemocných ve Vinohradské nemocnici. Několik Mikulášů, andělů i čertů potěšilo i za pomoci zpěvu přítomné staré a nemohoucí a ozvláštnilo tak aspoň na chvíli nepříjemný pobyt v nemocnici. Díky všem, především pak organizátorovi Petru Dolenskému za LDN a Jakubovi Dubovskému za VKH.

  • Během adventního benefičního večera naší scholy, který proběhl v pondělí 12. prosince, se na projekt Siriri vybralo 7300,- Kč.  Sdružení Siriri tímto děkuje všem dárcům. 

  • Během benefičního koncertu Orchestru a sboru Univerzity Karlovy, při kterém v našem kostele zazněla Rybova mše vánoční, se na podporu liturgické hudby v našem kostele vybralo 10 867,-Kč.  Děkujeme všem za solidaritu s kostelem, děkujeme Orchestru a sboru UK za -+vystoupení bez nároku na honorář.

 

Komentáře