Manželské rekolekce 14. - 20.8. 2011

Aktuality | Martin Stanek | 28.3.2011 16:53

Letošní rekolekce pro manžele a rodiny se opět vracejí do Štěkně u Strakonic. Budou se konat 14.-20.8. 2011 a opět je vedou schönstattští patres - naši bývalí kaplani Ladislav Štefek a Zdeněk Králík. Po dobu seminářů pro manželské páry (dopoledne) bude zajištěno hlídání dětí, odpoledne mají rodiny jen pro sebe a svůj program. Přednost mají manželské páry či rodiny salvátorských farníků (rekolekce jsou částečně dotovány farností).

Přihláška ke stažení zde: Manželské rekolekce 2011 Prosíme posílejte podepsané přihlášky poštou na naši farní adresu.

Platby:

do 30.6. záloha 50% ceny pobytu (orientační ceník zde) doplatek v hotovosti na místě, případně na účet 3 dny před nástupem.

Stornovací podmínky

Přihláška je závazná, stornovací podmínky za ubytování se uplatňují takto:
- zrušení rezervace do jednoho měsíce před plánovaným termínem bez poplatků.
- 30-14 dnů před nástupem se účtuje 20 % z celkové ceny pobytu, zbytek zálohy se vrací
- 13 - 0 dnů před nástupem je účtováno 50%  z celkové ceny pobytu, tzn. celá záloha
Více info na e-mailu [email protected] nebo osobně u pastoračního asistenta Martina Staňka. Více o Štěkni zde