Články

Noc kostelů: Světlo a zvuk u Nejsvětějšího Salvátora 28.5.

Aktuality | Martin Stanek | 30.4.2010 21:12

Naše farnost se připojila k akci Noc kostelů, která k nám přišla z Rakouska a v loňském roce přitáhla nebývalé množství zájemců. V kostele bude v pátek 28. května probíhat netradiční program od 20 hodin do půlnoci. Návštěvníky čeká v čase od 20.00 do 22.00 a od 23.00 do 24.00 světelná instalace, dále netradiční projekce s názvem „Život v kostele“, zpřístupněná výstava Věry Novákové na ochozu kostela a čtení fragmentů významných duchovních textů. Od 22 hodin do cca 23 hodin se odehraje tzv. Setkání pěti: hudební projekt několika hudebníků a zpěváků (Salvátorská schola /africké spirituály/, sbor Geshem /americké spirituály/,Jiří Hodina /gregoriánský chorál/, Eva Bublová /varhany/, Dalibor Pavelka /příčná flétna/).  Více na www.nockostelu.cz

Komentáře