Články

Letní rekolekce pro rodiny

Aktuality | Martin Stanek | 24.2.2010 13:10

I v letošním roce plánujeme ve spolupráci s našimi bývalými kaplany P.Ladislavem Štefkem a P.Zdeňkem Králíkem letní rekolekce pro manželské páry s dětmi. Po letech strávených ve Štěkni u Strakonic se letos chceme vrátit na původní místo rodinných rekolekcí, a to do kláštera v Želivi. Jedná se o termín 11.-16.7. 2010. Po dobu seminářů pro manželské páry (dopoledne) bude zajištěno hlídání dětí, odpoledne mají rodiny jen pro sebe a svůj program. Přihláška ke stažení zde:   Přihláška Želiv 2010 Prosíme posílejte podepsané přihlášky poštou na naši farní adresu. Ceny, které uvádi premonstrátský klášter v Želivi zde , jsou přibližné, určitě požádáme o možnost hromadné slevy.  Každopádně budou přibližně stejné jako ve Štěkni. Fotogalerie kláštera v Želivi zde.

Stornovací podmínky

Přihláška je závazná, stornovací podmínky za ubytování se uplatňují takto:
- zrušení rezervace do jednoho měsíce před plánovaným termínem bez poplatků a vrací se záloha
- 30-14 dnů před nástupem je ze zálohy strženo 30 % z celkové ceny pobytu, odečte se ze zálohy a zbytek zálohy se vrací
- 13 -7 dnů před nástupem je účtováno 50%  z celkové zálohy a zbytek zálohy se vrací
- 6 - 0 objednatel platí plnou cenu pobytu.
Více info na e-mailu [email protected] nebo osobně u pastoračního asistenta Martina Staňka.

Stornovací podmínky

Objednávka je závazná, stornovací podmínky za ubytování a pronájem sálů a učeben se

uplatňují takto:

- zrušení rezervace do jednoho měsíce před plánovaným termínem bez poplatků a vrací se záloha

- 30-14 dnů před nástupem je ze zálohy strženo 30 % z celkové ceny pobytu, odečte se ze zálohy a zbytek zálohy se vrací

- 13 -7 dnů před nástupem je účtováno 50%  z celkové zálohy a zbytek zálohy se vrací

- 6 - 0 objednatel platí plnou cenu pobytu.

Komentáře