Články

Jak to vidí... pořady k 75. narozeninám T. Halíka

Aktuality | Kateřina Černá | 29.5.2023 20:05

V pondělí 29. května vysílá TV Noe ve 20.05 pořad JAK TO VIDÍ... k 75. narozeninám Tomáše Halíka.

Z anotace: Tomáš Halík oslaví 1. června 2023 své 75. narozeniny. Při této příležitosti je nám ctí jej opět přivítat v televizi Noe. V průběhu pořadu uvidíme příspěvky zahraničních osobností z církevního, akademického, kulturního i politického života, které odpovídají na otázky, jaké myšlenky z knih Tomáše Halíka je zvlášť oslovují a co z jeho díla může rezonovat právě v jejich zemi. Uvedeny budou příspěvky prezidentky Slovenska Zuzany Čaputové, kardinálů K. Czernyho a R. Marxe, benediktinského mnicha Anselma Grüna a řady dalších.

- - -

Česká televize do svého programu (čtvrtek 1.6. od 21.35 a pátek 2.6. od 17.50) zařadila časosběrný dokument Tomáš Halík: Dialogy se světem režisérky V. Korčákové (2018).

- - -

Katolický týdeník č. 22 přináší rozhovor pod titulkem "Roli starce se teprve učím".

Související články

Kateřina Černá

Komentáře