Články

A Slovo je opět slyšet!

Aktuality | Martin Staněk | 6.9.2022 14:37

Projekt obnovy ozvučení v kostele Nejsvětějšího Salvátora je završen. 
V neděli 14. srpna poprvé zaznělo kázání do nových mikrofonů, z nových reproduktorů, a prostřednictvím nového zesilovače.
Pořídili jsme si také výkonnější bezdrátovou soustavu, která pokryje celý kostel.
Firma Ozvuk pracovala rychle a v dalších týdnech po výměně technických komponent (ty nové jsou od firmy Rduch) se zejména v rámci bohoslužeb a svateb ladila kvalita a výkon sestavy tak, aby na všech místech byla slyšitelnost co nejlepší. V minulosti byla potíž zejména s místy u vchodu za mříží, v transeptu, v závěru bočních lodí a také v sakristii, kam se během mše mohou uchýlit maminky s dětmi. 

Do 1. září se také podařilo shromáždit všechny potřebné prostředky, což je výborné, a tímto děkujeme všem dárcům, kteří přispěli svým dílem, zvláště pak těm, kdo rekonstrukci podpořili velkou částkou a umožnili nám projekt dokončit rychleji. Bez solidarity farníků i vzdálenějších přátel to prostě nejde.
Děkujeme.

Kázání a promluvy z našeho kostela najdete kromě ARCHIVU KÁZÁNÍ  též na SPOTIFY nebo YOUTUBE

 

Akce se rozjíždí (foto MS)

 

 

 

Dílo hotovo:  

   

      

    

 

    

 

 Za finanční podporu děkují vaši kněží, biskupové, pastorační spolupracovníci, lektoři, kantoři a další....

 

 

 

Související články

Komentáře