Články

Ekumenické ignaciánské exercicie

Aktuality, Duchovní cvičení a rekolekce | Kateřina Černá | 19.9.2022 00:00

Kurz 524 Ignaciánské exercicie (6 dní); Kurz A/B
19.9. - 25.9. 2022, pondělí 18:00 až neděle 15:00
Kolínský klášter

Exercicie budou vedeny v ekumenickém duchu, jsou určeny pro křesťany z rozmanitého prostředí. Doprovázet je budou husitská farářka a teoložka Ivana Noble a jezuita Petr Havlíček. Půjde o klasickou verzi ignaciánských duchovních cvičení s individuálním doprovázením. Základem k meditaci budou biblické texty. Exercicie jsou zaměřené na oživení a upevnění osobního vztahu k Bohu, je při nich možné odkrýt a podívat se zblízka na nejrůznější překážky ve vztahu k Bohu a k lidem a provést rozlišování v praktických životních situacích.

Doprovází Ivana Noble, P. Petr Havlíček SJ.

Přihláška na stránkách kláštera.

Související články

Kateřina Černá

Komentáře