Články

Chci, abys byl - opět vítězí

Aktuality | FiLiP | 10.7.2017 11:00

Kniha Tomáše Halíka získala další prestižní ocenění - tentokrát od Asociace katolického tisku USA a Kanady

Kniha Tomáše Halíka I Want You to Be (v originále Chci, abys byl - NLN 2012), vydaná nakladatelstvím Notre Dame University Press v roce 2016, která získala minulý měsíc v USA titul Kniha roku a zlatou medaili od Asociace amerických knihoven (ALA), obdržela téměř současně další prestižní mezinárodní ocenění - na výroční konferenci v kanadském Quebecku jí Asociace katolického tisku USA a Kanady (CPA) přiznala první místo v oboru teologie. Porota ocenila Halíkovu knihu jako "závažný a přesvědčivý text  pro dobu nejistoty".

aktualizováno: rozhovor o knize pro ČRo3

(screenshot webu cpa)

Uložit

Související články

Komentáře