Prázdninový provoz

Aktuality | Martin Staněk | 30.6.2015 00:00

V době akademických prázdnin, tedy v měsících červenci, srpnu a září budou v našem kostele mše sv. pouze v neděli ve 20 hodin. Informaci ohledně jména celebrujícího kněze naleznete v kalendáři.

První nedělní mše sv. ve 14 hodin se bude sloužit 4. října 2015.

Akademický rok zahájíme slavnostní mší sv. v úterý 6. října 2015.

Ostatní program se nekoná, s výjimkou ranních chval ve středu a sportovních aktivit Lazaru Betánie, jejichž rozpis naleznete v kalendáři.

Mons. Tomáš Halík nebude z důvodů hostování na University of Notre Dame v USA ve farnosti přítomen od konce srpna do poloviny prosince 2015. Zastupovat jej bude P. Jan Regner SJ.

Kostel je otevřen k modlitbě i prohlídce  (pondělí - neděle) 11.00 - 18.30 (v září pouze do 17.30)

Kustod v kostele neposkytuje žádné informace ohledně farního provozu, je třeba kontaktovat přímo farnost, a to nejlépe předem telefonicky, emailem. Každý den je ve farní kanceláři přítomen některý z našich zaměstnanců.

Přejeme všem krásné léto a odpočinek na těle i duši.

(foto z farní pouti do Izraele - P.Šimáček 2012)